Vizite e organizuar nga FN, me studentet e departamentit Konstruktiv MSc

    Vizite e organizuar nga FN, me studentet e departamentit Konstruktiv, MSc, ne lenden Strukturat Murature, viti i dyte.

    Objektet e vizituara ne qender te qytetit te vjeter te Prishtines, Xhamite e qarshise, Sahat kulla, Muzeu i Kosoves dhe te tjera.   

    02.jpg

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
45 678910
11 121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567