Vendim nga Këshilli i Fakultetit të Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës

    Në bazë të nenit 76 të Statutit të UP-së dhe Dorëheqjes së antarit të Senatit Prof. Dr. Naser Kabashi me nr. prot. 3337/1 të datës 10.06.2019, Këshilli i Fakultetit të Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës (FNA), në mbledhjen e mbajtur me datën 12.06.2019, nxjerr këtë:

    VENDIM


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 27282930311
2 34 5678
9101112 131415
16171819202122
23242526272829
30123456