Shtyhet Afati i Qershorit për paraqitjen e provimeve

    Njoftohen studentët e FNA-se te studimeve Bachelor dhe Master se shtyhet Afati i Qershorit për paraqitjen e provimeve deri me datë 12.06.2018 e martë ora 16:00.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
31123 456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910