Shperndarja e ID kartelave

    Njoftohen studentët e FNA-së të vitit të I-rë në nivelin Bachelor dhe Master, se nga data 22/01/2018 deri me datë 26/01/2018 bëhet shpërndarja e ID kartelave. ID kartelat tërhiqen tek shërbimi i studentëve. Studentët me vete duhet të kenë nga një foto si dhe e plotesojnë nga një formular të regjistrimit të semestrit.


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 56789
1011 1213141516
171819 20 212223
24252627282930
1234567