Rezultatet preliminare për afatin e parë të konkursit në studimet themelore të vitit akademik 2019/2020 - FNA Departamenti i Arkitekturës

    Në linqet e më poshtme mundë të i shihni rezultatet preliminare të provimit pranues në Departamentin e Arkitekturës të Fakultetit të Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës, të mbajtur më 15.07.2019.    Programi Studimor: Arkitekturë


    Shënim: Kanditatët e pakënaqur me vlerësim mund të paraqesin ankesë në Fakultetin e Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës në Zyrën e Protokollit 402 me datën 17.07.2019 & 18.07.2019 prej orës 08:00 deri 16:00.
    Shqyrtimi i ankesave bëhet me datën 19.07.2019 duke filluar nga ora 10:00 në prani të kandidatëve.

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
3012 3456
789 10111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910