Rezultatet preliminare për afatin e parë të konkursit në studimet themelore të vitit akademik 2019/2020 - FNA Departamenti i Ndërtimtarisë

  Në linqet e më poshtme mundë të i shihni rezultatet preliminare të provimit pranues në Departamentin e Ndërtimtarisë të Fakultetit të Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës, të mbajtur më 15.07.2019.  Programi Studimor: Konstruktiv

  Programi Studimor: Hidroteknikë
  Programi Studimor: Gjeodezi


  Shënim: Kanditatët e pakënaqur me vlerësim mund të paraqesin ankesë në Fakultetin e Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës në Zyrën e Protokollit 402 me datën 17.07.2019 & 18.07.2019 prej orës 08:00 deri 16:00.
  Shqyrtimi i ankesave bëhet me datën 19.07.2019 duke filluar nga ora 10:00 në prani të kandidatëve.

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
303112345
67 89101112
13 14 1516171819
20212223242526
272829303112
3456789