Rezultatet e votimit për anëtarë të Këshillit dhe Senatit të UP-së nga radha e personelit akademik dhe jo akademik

    Rezultatet e votimit 01.07.2020 në FN për anëtarë të Këshillit dhe Senatit të UP-së nga radha e personelit akademik dhe jo akademik, mund ti gjeni me poshte:    Rezultatet e votimit

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456