Njoftim për vazhdimin e regjistrimit të semestrit dimëror

    Ju njoftoj se pas miratimit të  Vendimit të Senatit për lejimin e vazhdimit të kohëzgjatjes së studimeve për tri nivelet e studimeve për studentët që kanë përfunduar ligjëratat dhe për studentët që janë në vitin e fundit ju njoftoj se për të gjithë studentët e UP-së zgjatet edhe koha e regjistrimit të semestrit dimëror nga data 31.10.2017 deri më datë 06.11.2017 në ora 15.30.

    Me datë 07.11.2017 do të publikohet njoftimi për aplikim për lirim nga pagesa e semstrave.


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
242526 2728 2930
123 4567
8 91011 121314
15161718192021
22232425262728
2930311234