Njoftim për shtyrjen e provimeve të afatit të Janarit

    Njoftohet stafi akademik dhe studentët, se shtyhet afati i provimeve Janar-Shkurt 2019.

    Data e fillimit dhe orari i provimeve, do të shpallet më vonë !

    Dekani
    Prof. Dr. Abdullah Zejnullahu
    Datë: 21.01.2019


Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678