Njoftim për shtyrjen e provimeve të afatit të Janarit

    Njoftohet stafi akademik dhe studentët, se shtyhet afati i provimeve Janar-Shkurt 2019.

    Data e fillimit dhe orari i provimeve, do të shpallet më vonë !

    Dekani
    Prof. Dr. Abdullah Zejnullahu
    Datë: 21.01.2019


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
8910 11121314
15161718192021
22232425262728
293012345