Njoftim për shtyerjen e paraqitjes së provimeve në Afatin e Qershorit

    Paraqitja e provimeve për afatin e Qershorit 2019, në Fakultetin e Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës, për të gjitha nivelet e studimeve, shtyhet deri me 11.06.2019 ora 16:00.

    Lajmërimi i plotë.

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
1234 567
8910111213 14
15161718 192021
22232425262728
2930311234