Njoftim për rihapje të SEMS-it për paraqitjen e provimeve të afatit të shtatorit 2019 dhe regjistrimin e semestrave për vitin akademik 2018/2019

    Njoftohen të gjithë studentët e Universitetit të Prishtinës, të cilët për shkak të pushimit kolektiv të administratës së UP-së, nuk kanë arritur që t’i paraqesin provimet për afatin e shtatorit të vitit akademik 2018/19, se paraqitja e provimeve mund të bëhet nga data 27.08.2019-28.08.2019 në ora 15.00.

    Studentët mund t’i paraqesin vetëm provimet të cilat janë caktuar të mbahen pas datës 28.08.2019 e tutje.


    Po ashtu njoftohen studentët e Universitetit të Prishtinës, të cilët për shkaqe të ndryshme nuk kanë arritur që t’i regjistrojnë semestrat e vitit akademik 2018/19 nga viti i dytë i studimeve e tutje, se regjistrimi mund të bëhet nga data 27.08.2019-28.08.2019 në ora 15.00.

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 27282930311
2 34 5678
9101112 131415
16171819202122
23242526272829
30123456