Njoftim - Per studentët e vitit I-rë 2017/2018

    Njoftohen studentët e vitit të I-rë Bachelor dhe Master se ne mungerse të paisjes me ID kartela numrat e ID-së munden me i gjetë në tabeat e shpalljeve tek shërbimi i studentëve. Numrat e ID-se iu nevojiten per çasje në SEMS.


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 56789
1011 1213141516
171819 20 212223
24252627282930
1234567