Njoftim - Afati i Shtatorit

    Paraqitja e provimeve për afatin Shtator 2019, në Fakultetin e Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës (FNA), për të gjitha nivelet e studimeve, bëhet me 19 Korrik deri me 23 Gusht 2019.

    Provimet mbahen sipas orarit të shpallur në tabelat e njoftimit të Departamenteve dhe në faqen e Internetit të FNA-së.

    Njoftimi në formë elektronike.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25 262728293031
1234567