Njoftim - Afati i Qershorit

    Paraqitja e provimeve për afatin Qershor 2019 në Fakultetin e Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës për të gjitha nivelet e studimeve, bëhet me 31 Maj deri me 07 Qershor 2019.

    Provimet mbahen sipas orarit të shpallur, prej 10 Qershor deri 10 Korrik 2019.

    Njoftimi në formë elektronike.


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
1234 567
8910111213 14
15161718 192021
22232425262728
2930311234