Njoftim - Afati i Prillit për paraqitjen e provimeve

    Siaps vendimit të senatit të UPHP nr. prot. 3/145, dt. 31.10.2017 dhe vendimit të senatit të dt. 19.04.2018, për lejimin e afateve plotësuese të provimeve, studentët kanë të drejtë të paraqesin dy provime në afatin e Prillit.

    Provimi mbahet me 27 Prill 2018 dhe 4 Maj 2018.
    Partaqitja e provimeve mundë të bëhet prej 17 deri 24 Prill 2018 ora 16:00.

    Më gjerësisht e gjeni njoftimin e plotë këtu.Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 56789
1011 1213141516
171819 20 212223
24252627282930
1234567