Njoftim - Afati i Nëntorit - Fakulteti i Arkitekturës

    Njoftohen studentët e FA-së se provimet për afatin e Nëntorit, do të mbahen me datën 7 Dhjetor 2019 prej orës 09:00, provimet e semestrit tek dhe me datën 14 Dhjetor 2019 prej orës 09:00, provimet e semestrit çift.

    Në këtë afat, studentët kanë të drejtë të paraqesin dy provime.
    Paraqitje e provimeve bëhet prej datës 25/11/2019 deri me 05/12/2019 ora 16:00.

    Njoftimi në formë  elektronike.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25 262728293031
1234567