Njoftim - Afati i Janarit - Fakulteti i Ndërtimtarisë

    Njoftohen studentët e rregullt dhe apsolvent të nivelit bachelor dhe master se afati i rregullt i provimeve në muajin Janar - Shkurt do të mbahet sipas orarit në tabelë.

    Paraqitja e provimeve bëhet prej 08/01/2020 deri me 17/01/2020 ora 16:00.

    Njoftimi në formë elektronike.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25 262728293031
1234567