Njoftim - Afati i Dhjetorit - Fakulteti i Ndërtimtarisë

    Sipas vendimit të Senatit të UP-së, nr. 4/35, të dt. 22.11.2019 njoftohen studentët të Fakultetit të Ndërtimtarisë (Bsc dhe Msc) se Provimet në afatin e Dhjetorit janë me datat 07 dhe 14 Dhjetor 2019 në orën 09:00 dhe 12:00 siaps orarit të shpallur.

    Paraqitja e provimeve bëhet prej datës 27.11.2019 deri me 03.12.2019 ora 16:00.

    Lajmrimi në formë elektronike
    Orari i Provimeve


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25 262728293031
1234567