Njoftim

    Njoftohet stafi akademik, administrativ, studentët e Universitetit të Prishtinës ”Hasan Prishtina” si dhe të tjerët se me datën 07.11.2019 në ora 10:00, në Amfiteatrin 408 të Fakultetit të Ndërtimtarisë do të mbahet mbledhja komomerative në shenjë nderimi për të ndjerin Prof.Dr.Afrim Vokshi.


    Dekanati i Fakultetit të Ndërtimtarisë


    Prishtinë,
    06.11.2019


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031123
4 5 678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678