NJOFTIM për hapjen e SEMS për regjistrim të semestrit dimëror të Vitit Akademik 2019/20

    Të gjithë studentët e Fakultetit të Ndërtimtarisë të cilët nuk kanë arritur që në afatet paraprake të vitit akademik 2019/20, të bëjnë pagesën e semestrit dimëror dhe eventualisht kryerjen e obligimeve nga vitet paraprake, regjistrimi i semestrit dimëror të vitit akademik 2019/20, mund të bëhet nga data 14.01.2020- deri me 15.01.2020, ora 15:00.

    Nga Dekanati i FN-së


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25 262728293031
1234567