NJOFTIM-Vazhdimi i afatit për pagesë të Semestrit VEROR dhe lejimi i pagesës së semestrit DIMEROR 2017/18

    Ju njoftoj se bazuar në kërkesën e Parlamentit të studentëve dhe disa Këshillave studentore të njësive akademike, sot në kolegjiumin e dekanëve u vendos:

    1. Lejohet zgjatja e afatit për regjistrimin e semestrit veror 2017/18 deri më datë 05.02.2018 dhe njëkohësisht sipas kërkesave u lejua edhe regjistrimi i semestrit dimëror për ata studentë të cilët nuk e kanë kryer këtë obligim në afatet paraprake.

    2. Studentët të cilët do të bëjnë mbrojtjen e temës së baçelorit apo masterit gjatë këtij viti akademik janë të obliguar që të bëjnë pagesën e semestrave në të kundërtën nuk do të kenë mundësi tjetër.Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 56789
1011 1213141516
171819 20 212223
24252627282930
1234567