NJOFTIM për Vlerësimin e Lëndëve dhe Mësidhënësve

    Ju njoftojmë se nga 10 Janar deri 10 Shkurt 2018, lansohen pyetsorët për vlerësimin lëndeve dhe mësimdhënësve.

    Vleresimi realizohet përmes sistemit elektronik për menaxhimin e cilësisë (SMC), i cilo relaizohet online përmes SEMS-it.

    Ju inkurajojmë që të merrni pjesë në vlerësim.

    Vlerësimi është anonim.


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 56789
1011 1213141516
171819 20 212223
24252627282930
1234567