Lista e studentëve të cilët kanë aplikuar për bursë universitare 2017-2018

  Ne linqet e më poshtem munde të i shihni listat e studentëve në FNA të cilët kanë aplikuar për bursë universitare 2017/2018

  Deprtamenti i Ndërtimtarisë
  Deprtamenti i Arkitekturës

  Vërejtje: Kandidatët që kanë aplikuar për Bursë Universitare, vërejtjet dhe sugjerimet
  eventuale të paraqiten tek shërbimi i studentëve në Departamenteve përkatëse nga
  data 22.01.2018 deri 24.01.2018.


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 56789
1011 1213141516
171819 20 212223
24252627282930
1234567