Lajmërim për studentët e ri të vitit të parë

    Pranimi i studentëve të rinjë dhe fillimi i Vitit të Ri Akademik 2019/2020 në Fakultetin e Ndërtimatrisë dhe Arkitekturës, për të gjitha programet studimore do të bëhet sipas oratrit në linkun e më poshtëm:

    Orari për pranimin e studentëve të rinjë.


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3456789
10111213141516
17181920 212223
2425262728291
2345678