Lajmërim

  Njohtojme studentet dhe te interesuarit tjere se ligjerata me titull:

  EFFIÇIENCA E ENERGJISË PËR NDËRTESAT DHE MASAT EFFIÇIENTE

  Nga ligjeruesit : Flavio Foradini; Ing. Roland Risch; Ing. Lutfi Murati

  do te mbahet me date 19.02.2019 , sipas Agjendes se bashkangjitur.

  Ligjerata mbahet nen mbikqyrjen e Fakultetit te Ndertimtarise dhe Arkitektures , me qellim te ofrimit te informatave te dobishme per studentet e programit studimor: Efficienca e Energjise , si dhe te interesuarit tjere nga studentet dhe stafi akademik.

  Ligjeratat do te mbahen sipas agjendes se bashkangjitur.

  Agjenda

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678