Kosovabilities: Drain or Gain

    Më 19 qershor (e marte) nga ora 10:45 tek Amfiteatri i ri i Bibliotekës Universitare të Prishtinës (ish Instituti i Historisë, shih lokacionin në foto), D4D organizon diskutim në formatin Agora me temën "Kosovabilities: Drain or Gain". Për detaje më shumë, dhe për të konfirmuar ju lutem plotësoni formën në vegëzën më poshtë.

    https://goo.gl/forms/sIEbSWEdn56UTa592    Kosovabilities: Drain or Gain

    On the 19th of June (Tuesday), starting from 10:45 at the new Amphitheater of Prishtina’s University Library (former History Institute, location provided in the photo), D4D will host the Agora Discussion with the topic “Kosovabilities: Drain or Gain”. For further details, and to confirm your attendance please fill the form in the link below.

    https://goo.gl/forms/sIEbSWEdn56UTa592


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 56789
1011 1213141516
171819 20 212223
24252627282930
1234567