Hapja e SEMS për regjistrim të semestrave dhe obligimeve të mbetura nga vitet paraprake

    Gjatë dy javëve të fundit në rektorat kemi pranuar kërkesa të shumta të studentëve të cilët janë pranë mbrojtjes së temave të diplomës apo edhe të atillë që kanë mbrojtur temën por që nuk kanë paguar obligimet e pagesës së disa semestrave me arsyetimin se nuk kanë ditur se duhet paguar semestrat.
    Në konsultim me rektorin u pajtuam që t'a hapim SEMS për regjitrim të semestrave dhe kryerje të obligimeve të mbetura duke filluar nga data 13.05.2019-17.05.2019.


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
1234 567
8910111213 14
15161718 192021
22232425262728
2930311234