FTESË: DITA E ORIENTIMIT PËR STUDENTËT E RINJ TË UNIVERSITETIT TË PRISHTINËS

  Ftoheni të merrni pjesë në Ditën e Orientimit të Studentëve të Rinj të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”.

  UP, për të dytën herë me radhë, do të organizojë një pritje të tillë me pjesëmarrjen e të gjitha njësive akademike dhe zyrave/qendrave që kanë kontakt me studentët, ku studentët e rinj do të informohen nga afër lidhur me studimet në UP.

  Dita e Orientimit do të mbahet me 1 tetor 2019, me fillim nga ora 10:00, në kampusin para Bibliotekës Kombëtare.

  Pjesëmarrja juaj  në këtë ngjarje do të na nderojë!

  Për detajet e aktivitetit, ju lutem, gjeni bashkangjitur agjendën dhe posterin e aktivitetit.

  Per-event-final.jpg

  Agjenda-final.jpg

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3456789
10111213141516
17181920 212223
2425262728291
2345678