Biblioteka Qendrore Universitare #onlinelibraryplatform

  Të dashur studentë dhe të diplomuar,
  në linqet e më poshtme mund të gjeni materiale elektronike për projektin LNSS dhe për biblioteka, e që ju shërbejnë studentëve, të diplomuarve dhe mësimëdhënësve në 13-të Njësitë Akademike.

  Biblioteka Qendrore Universitare

  Linku: https://lnss-wb.libguides.com/up-home

   

  Western Balkan Online Library Platform

  Linku: https://lnss-projects.eu/…/western-balkan-online-library-p…/

   

  Library Network Support Services Western Balkans Platform

  Linku: https://lnss-wb.libguides.com/BQU

   

   

  #bibliotekaqendroreuniversitare #onlinelibraryplatform

   

   

  Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” në kuadër të projektit Erasmus +, “Library Network Support Services” është duke e pasuruar platformën elektronike LibApps me materiale të nevojshme për përdorim.

   

  Jeni të mirëpritur të shkruani sugjerimet e juaja për hartimin e Guidave në kuadër të platformës në emal: [email protected]

   

  Platforma Elektonike LibApps mirëmbahet nga Biblioteka Qendrore Universitare.

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25 262728293031
1234567