Apliko në programin e praktikës - Raiffeisener

  RAIFFEISENER - PROGRAMI I PRAKTIKËS

    Kriteret për aplikim:

  • Studentë në vitin e fundit dhe të diplomuar (gjatë tri viteve të fundit) të studimeve Bachelor;
  • Studentë në vitin e fundit të studimeve Master;
  • Kualifikohen fushat e studimit: Fakultetit Ekonomik/Teknologjisë Informative/Shkenca Matematikore;
  • Nota mesatare 7.5 e më lart (GPA: 2.8 e më lart);
  • Njohuri të gjuhës angleze;
  • Kualifikohen studentët që nuk kanë qenë pjesë e programit të praktikës në Bankën Raiffeisen më parë.

   
  Afati për aplikim: 30 prill – 21 maj 2018

   
  Apliko në linkun më poshtë:

  recruit.raiffeisen-kosovo.com/Internship

   
  Kohëzgjatja e programit të praktikës: 2 korrik - 31 gusht 2018

   

  Qendra kontaktuese: 038/049 - 222 222 • www.raiffeisen-kosovo.com


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 56789
1011 1213141516
171819 20 212223
24252627282930
1234567