Shtyrja e afatit për regjistrim të semestrit dimëror 2016/17

    Njofotohen studentët e nivelit Bachelor dhe Master se afati për regjistrim të semestrave shtyhet deri ditën e marte me daten 06.12.2016.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
2627282930311
2345678
91011 12 131415
16171819202122
23242526272829
303112345