Shtyhet Afati i Qershorit për paraqitjen e provimeve

    Njoftohen studentët e FNA-se te studimeve Bachelor dhe Master se shtyhet Afati i Qershorit për paraqitjen e provimeve deri me datë 12.06.2018 e martë ora 16:00.


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
28293031 123
45678910
11121314151617
18 19 2021222324
2526272829301
2345678