Shperndarja e ID kartelave

    Njoftohen studentët e FNA-së të vitit të I-rë në nivelin Bachelor dhe Master, se nga data 22/01/2018 deri me datë 26/01/2018 bëhet shpërndarja e ID kartelave. ID kartelat tërhiqen tek shërbimi i studentëve. Studentët me vete duhet të kenë nga një foto si dhe e plotesojnë nga një formular të regjistrimit të semestrit.


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 282930311
2345678
9101112131415
16 171819 202122
23242526272829
30123456