Rezultatet preliminare të konkursit në studimet master për vitin akademik 2017/2018

  Në linqet e më poshtme mundë të i shihni rezultatet e provimit pranues për studimet master në  Fakultetin e Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës, të mbajtur më 10.10.2017.  Departamenti i Ndërtimtarisë:
  Programi Studimor: Konstruktiv
  Programi Studimor: Hidroteknikë


  Departamenti i Arkitekturës:
  Programi Studimor: Efiçienca e Energjisë


  Vërejtje:
  Kandidatët e pakënaqur mundë të parashtrojnë ankesë sipas konkursit me datë 12, 13 dhe 16.10.2017 në zyren e arkivës nr.402 në Fakultetin e Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës.
  Shqyrtimi i ankesave bëhet me datë 17.10.2017 duke fillu në ora 10:00.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25262728293031
12 3 4 567
8 9 1011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234