Rezultatet preliminare për afatin e parë të konkursit në studimet themelore të vitit akademik 2017/2018- FNA Departamenti i Arkitekturës

    Në linkun e më poshtëm mundë të i shihni rezultatet e provimit pranues në Departamentin e Arkitekturës të Fakultetit të Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës, të mbajtur më 19.07.2017.    Rezulatet për Departamentin e Arkitekturës


    Shënim: Kanditatët të cilët nuk janë pranuar mund të paraqesin ankesë në Fakultetin e Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës në Zyrën e Protokollit 402 me datën 24.07.2017 & 25.07.2017 prej orës 08:00 deri 16:00.
    Shqyrtimi i ankesave bëhet me datën 26.07.2017 duke filluar nga ora 10:00 në prani të kandidatëve.Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25262728293031
12 3 4 567
8 9 1011121314
15161718 192021
22232425262728
2930311234