Rezultatet përfundimtare për afatin e parë të konkursit në studimet themelore të vitit akademik 2017/2018- FNA Departamenti i Arkitekturës

    Në linkun e më poshtëm mundë të i shihni rezultatet e provimit pranues në Departamentin e Arkitekturës të Fakultetit të Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës, të mbajtur më 19.07.2017.    Rezulatet për Departamentin e ArkitekturësArkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
272829 30 123
4567 8910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567