Rezultatet përfundimtare për afatin e dytë të konkursit plotësues në studimet themelore të vitit akademik 2017/2018 - FNA Departamenti i Arkitekturës

    Në linkun e më poshtëm mundë të i shihni rezultatet përfundimtare të provimit pranues në Departamentin e Arkitekturës të Fakultetit të Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës, të mbajtur më 18.09.2017.    Rezulatet për Departamentin e Arkitekturës


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25262728293031
12 3 4 567
8 9 1011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234