Rezultatet përfundimtare për afatin e dytë të konkursit plotësues në studimet themelore të vitit akademik 2017/2018 - FNA Departamenti i Arkitekturës

    Në linkun e më poshtëm mundë të i shihni rezultatet përfundimtare të provimit pranues në Departamentin e Arkitekturës të Fakultetit të Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës, të mbajtur më 18.09.2017.    Rezulatet për Departamentin e Arkitekturës


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345