Prezantim nga unaVision

  E organizuar nga: Qendra për Zhvillim të Karrierës – QZhK – Universiteti i Prishtinës “ Hasan Prishtina “ dhe unaVision
   
  Vizioni i unVision është krijimi i një rrjeti global të udhëtimeve mësimore, të shkëmbimit të njohurive dhe të bizneseve sociale në mënyrë që të nxisë zhvillimin e qëndrueshëm (social, ekologjik, kulturor dhe ekonomik). Ne jemi duke kërkuar partnerë që duan të jenë pjesë e saj!
  Qëllimi i rrjetit është  ndërmjetësimi i të rinjëve me  organizata ndërkombëtare, të cilët mund të mësojnë nga përvoja  e  njëri-tjetri, të krijojnë sisteme vlerash, koncepte, produkte, shërbime dhe sipërmarrje sociale, të cilat mbështesin zhvillimin e ardhmërisë sonë të qëndrueshme.
  UnaVision synon një "botë në ekuilibër" më të mirë.
   
  Për më shumë informata rreth benefiteve të programit unaVision, vizitoni: http://www.unavision.eu
   
   
   
  Tema: Si ju pëlqen të jetoni në të ardhmen? Një propozim nga uniVision!
  Prezantues:  Johannes Pfister
   
   

   

  Data: 6 Qershor 2017
  Ora: 13:00h - 14:00h
  Vendi: Qendra për Zhvillim të Karrierës " Universiteti i Prishtinës " Hasan Prishtina "
  Adresa: Biblioteka Kombetare e Kosoves " Pjetër Bogdani ", Kati i I

  Prezantim-nga--unaVision---6-Qershor-2017-1.jpg

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
301234 56
78910111213
1415 1617181920
21222324252627
28293031123
45678910