Njoftim për organizimin e afatit të Nëntorit

    Bazuar në vendimin e Senatit, nr. 3/145, të datës 31 Tetor 2017 për studentët e nivelit Bachelor dhe Master, organizohet afati i provimeve nëntor 2017.
    Studentët kanë të drejtë ta paraqesin 1 (një) provim.
    Paraqitja e provimeve organizohet nga data 13 - 17 Nëntor 2017

    Për detaje klikoni në këtu.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25262728293031
12 3 4 567
8 9 1011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234