Njoftim - Per studentët e vitit I-rë 2017/2018

    Njoftohen studentët e vitit të I-rë Bachelor dhe Master se ne mungerse të paisjes me ID kartela numrat e ID-së munden me i gjetë në tabeat e shpalljeve tek shërbimi i studentëve. Numrat e ID-se iu nevojiten per çasje në SEMS.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25262728293031
12 3 4 567
8 9 1011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234