Njoftim - Afati i Prillit për paraqitjen e provimeve

    Siaps vendimit të senatit të UPHP nr. prot. 3/145, dt. 31.10.2017 dhe vendimit të senatit të dt. 19.04.2018, për lejimin e afateve plotësuese të provimeve, studentët kanë të drejtë të paraqesin dy provime në afatin e Prillit.

    Provimi mbahet me 27 Prill 2018 dhe 4 Maj 2018.
    Partaqitja e provimeve mundë të bëhet prej 17 deri 24 Prill 2018 ora 16:00.

    Më gjerësisht e gjeni njoftimin e plotë këtu.Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345