Njoftim

     Njoftohen organizatat studentore që kanë fituar mandate në Këshillin e Studentëve në Fakultetin e Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës se mbledhja konstituive e Këshillit Studentor do të mbahet me dt, 28.05.2018, në ora 14:00, në sallën 504.
     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
28293031 123
45678910
11121314151617
18 19 2021222324
2526272829301
2345678