NJOFTIM-Vazhdimi i afatit për pagesë të Semestrit VEROR dhe lejimi i pagesës së semestrit DIMEROR 2017/18

    SEMS do të jetë i hapur për regjistrim të semestrave nga data 09.02.2018 deri me datë 15.02.2018.


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 282930311
2345678
9101112131415
16 171819 202122
23242526272829
30123456