NJOFTIM-VAZHDIMI I AFATIT PËR HAPJA E SEMS për regjistrim të SEESTRIT-Dimëror dhe Veror

    Njoftohen të gjitha njësitë akademike se që nga sot datë 15.2.2017 deri më 24.2.2017, për të gjitha njësitë akademike në tri nivelet e studimeve vazhdohet e drejta e regjistrimit të semestrave Dimëror dhe Veror për vitin akademik 2016/17.

    Pas kërkesave të një numri të konsideruar të studentëve të cilët nuk kanë pasur informatë se duhet të paguajnë semestrin para mbrojtjes së temave etj, në konsultim me menaxhmentin, vendosem që të gjithë studentëve të cilët kanë të drejtën e studimit t'ua mundësojmë regjistrimin edhe të semestrit dimëror 2016/17. Gjithesei nëse studentët kanë obligime të papaguara të vitit akademik 2015/16, paraprakisht duhet ti shlyejnë ato obligime dhe ta regjistrojnë edhe vitin akademik 2016/17.


Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
2627281234
567891011
121314 1516 1718
19202122232425
2627282930311
2345678