NJOFTIM për Vlerësimin e Lëndëve dhe Mësidhënësve

    Ju njoftojmë se nga 10 Janar deri 10 Shkurt 2018, lansohen pyetsorët për vlerësimin lëndeve dhe mësimdhënësve.

    Vleresimi realizohet përmes sistemit elektronik për menaxhimin e cilësisë (SMC), i cilo relaizohet online përmes SEMS-it.

    Ju inkurajojmë që të merrni pjesë në vlerësim.

    Vlerësimi është anonim.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25262728293031
12 3 4 567
8 9 1011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234