Lista e studentëve të cilët kanë aplikuar për bursë universitare 2017-2018

  Ne linqet e më poshtem munde të i shihni listat e studentëve në FNA të cilët kanë aplikuar për bursë universitare 2017/2018

  Deprtamenti i Ndërtimtarisë
  Deprtamenti i Arkitekturës

  Vërejtje: Kandidatët që kanë aplikuar për Bursë Universitare, vërejtjet dhe sugjerimet
  eventuale të paraqiten tek shërbimi i studentëve në Departamenteve përkatëse nga
  data 22.01.2018 deri 24.01.2018.


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 282930311
2345678
9101112131415
16 171819 202122
23242526272829
30123456