Lajmërim - Pranimi i studentëve të rinjë

    Pranimi i studentëve të rinjë dhe fillimi i Vitit të Ri Akademik 2017/2018 në Fakultetin e Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës, për të gjitha programet studimore do të bëhet sipas orarit:

    Klikoni këtu për të parë orarin.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25262728293031
12 3 4 567
8 9 1011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234