Fletepagesat për Regjistrimin e Studentëve  të rinjë  në studime të Rregullta dhe me Korrespodencë në vitin Akademik 2011/12 mundë t...

Më shumë
 • Rezultatet përfundimtare të provimit pranues 2011/2012 - FNA

  Rezultatet përfundimtare të provimit pranues për vitin akademik 2011/2012 - FAKULTETI I NDERTIMTARISE DHE ARKITEKTURES

  Më shumë
 • Regjistrimi i kandidatëve të pranuar do të bëhet ...

  Më shumë

 • Lajmrim

  Ne pjesen e dyte te provimit nga Lenda : Teknologjia e Betonit te mbajtur me 26.03.2011 thirren keta kandidate:

  Më shumë
 • Lajmrim

  Ne pjesen e dyte te provimit nga Lenda : Materialet Ndertimore II, te mbajtur me 26.032011 thirren keta kandidate:

  Më shumë
 • UP shpall konkurs për ndarjen e bursave universitare për vitin akademik 2010/2011

  Në bazë të Vendimit të Këshillit Drejtues, të datës 18.11.2010, Universiteti i Prishtinës shpall konkurs për ndarjen e bursave universitare për vitin akademik 2010/2011.
  Bursa universitare do...

  Më shumë
 • Lajmet 393 deri 400 (prej 402)
   |<  <  42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «shtator»
  MaEnPrShDi
  28293031123
  4567 8910
  1112 1314 151617
  18 1920 21 222324
  2526272829301
  2345678